O nas

Historia

W mediach

O nas

Historia

PIERWSZY PASIBUS DZIADZIO

21 sierpnia 2013

Wydaliśmy pierwsze posiłki z naszego trucka. Zarówno był to debiut marki Pasibus, jak i street foodu we Wrocławiu. Byliśmy jednym z pierwszych food trucków w mieście, które serwowały uliczne jedzenie.

DEBIUT PASIBUSA JUNIORA

21 września 2014

Dziadzio jak to Dziadzio... nie zawsze miał siły i mógł być w dwóch miejscach jednocześnie. Stworzyliśmy maszynę do zadań specjalnych, która przyniosła ulgę Dziadziowi i mogła podróżować po eventach na terenie miasta oraz na terenie Polski.

PIERWSZY BURGER MIESIĄCA

1 stycznia 2015

Wprowadziliśmy burgera miesiąca, czyli nowe pozycje burgerowe ściśle związane z sezonowością warzyw i owoców.

OTWARCIE PRZYSTANEK PASIBUS

10 lutego 2015

Był to nasz pierwszy lokal stacjonarny, a zarazem próba sprawdzenia naszych możliwości produkcyjnych i logistycznych.

ZAJEZDNIA PASIBUS

marzec 2015

Aby móc dalej rozwijać firmę musieliśmy zadbać o nasz produkt, logistykę, powiększyć grono kucharzy oraz kierowców. Stworzyliśmy centralną bazę, w której codziennie przygotowujemy nasze sosy, mielimy i doprawiamy mięso, robimy kulki serowe, PasiFrytki oraz wszystkie nasze autorskie dodatki do burgerów. Tutaj dzieje się magia.

PASICZEPA DEBIUT

17 maja 2015

Do Polski dotarła moda na food trucki, a co za tym idzie zwiększyła się liczba eventów oraz pomysłów na wykorzystanie food trucka - cateringi, imprezy okolicznościowe, zloty food trucków. Tak powstała Pasiczepa czyli kolejny truck do food truckowej floty.

MISTRZOSTWA BURGEROWE

30 sierpnia 2015

Nasz burger podbił serca warszawskich Pasibrzuchów. Zajęliśmy pierwsze miejsce w Mistrzostwach Burgerowych pod PGE w Warszawie. Nie spoczęliśmy na laurach, a wręcz przeciwnie dostaliśmy jeszcze większego kopa, aby spełniać kolejne oczekiwania naszych Pasibrzuchów.

STACJA PASIBUS

19 stycznia 2016

Wrocław był spragniony nowych miejscówek, w których utrzymana byłaby street foodowa atmosfera. Niezależnie czy to food truck, mały lokal stacjonarny czy duża stacja robimy wszystko co w naszej mocy, aby klimat w naszych lokalizacjach był niezobowiązujący, a nasi klienci czuli się nieskrępowani. Spełniliśmy też wasze życzenia, aby do burgera móc napić się dobrego piwka! Et Voila! Z naszych 6 kranów leci złoty trunek prosto od lokalnych dostawców!

PASIBYDLAK

1 maja 2016

Kolejnym wyzwaniem były dla nas duże eventy muzyczne oraz imprezy masowe. Stworzyliśmy maszynę, której jeszcze w swojej flocie nie mieliśmy. Długi na 8 m bus jest w stanie wykarmić tysiące wygłodniałych festiwalowiczów. To dopiero kawał chłopa!

ARKADY WROCŁAWSKIE

24 sierpnia 2016

To był nasz pierwszy debiut w galerii handlowej i kolejne wyzwanie dla naszej firmy. Musieliśmy przeorganizować naszą produkcję, aby nie stracić na jakości, a do tego zaprojektować miejsce, które utrzymałoby street foodowy klimat. Czy nam się udało? Oceńcie sami ;)

APLIKACJA PASIBUS

21 lutego 2017

Witaj w świecie prawdziwego Pasibrzucha! Chcesz być z nami na bieżąco? Dołącz do zacnego grona i daj się ponieść wodzom fantazji.

PASAŻ GRUNWALDZKI

22 lutego 2017

Po udanym debiucie naszych Pasiburgerów na food courcie w Arkadach Wrocławskich postanowiliśmy pojawić się również w galerii handlowej usytuowanej najbliżej studenckiego życia - Pasażu Grunwaldzkim.

STACJA RUSKA

28 lutego 2017

Bywają momenty, że nasza Stacja Świdnicka nie jest w stanie Was wszystkich pomieścić! Postanowiliśmy ją nieco odciążyć, więc kolejnym krokiem było znalezienie lokalu w okolicy, który będzie rozbudowanym konceptem z pełną ofertą alkoholową. Tak powstała nasza kolejna stacja.

BIELANY WROCŁAWSKIE

11 kwietnia 2017

Pierwszy nasz punkt poza ścisłym centrum Wrocławia.

PASIBUS LUBIN CUPRUM ARENA

sierpień 2017

Kolejnym krokiem milowym było otworzenie pierwszego lokalu poza granicami naszego rodzinnego Wrocławia. Padło na Lubin i piękną galerię Cuprum Arena. Niezmiennie pamiętaliśmy o naszej streetfoodowej atmosferze i przenieśliśmy namiastkę naszego klimatu w dolnośląskie rejony

 

PASIBUS WROCLAVIA

październik 2017

To kolejna Stacja na mapie Wrocławia. Spory metraż galerii dał nam możliwość, aby przenieść do niego koncept Stacji Pasibus, czyli rozbudowanej restauracji z pełną ofertą. Po zakupach zapraszamy na uzupełnienie deficytu kalorii ;) U nas najesz i napijesz się do syta!

 

PASIBUS GDAŃSK MORENA

październik 2017

Udało nam się zacumować przy brzegu naszego pięknego Bałtyku! To nasz pierwszy lokal, z którym dzieli nas odległości 420 km! Było to dla nas nie lada wyzwanie, ale jak wiecie nie lubimy za długo stać w jednym miejscu. Trójmiejskich Pasibrzuchów zapraszamy do galerii handlowej Gdańsk Morena.

 

PASIBUS ZŁOTE TARASY

listopad 2017

Długo wyczekiwana przez nas meta, ale udało się! Stolico przybywamy!! Zloty food trucków tylko nas rozochociły, aby zaparkować tu na stałe. W ofercie wszystkie nasze burgery oraz wszystkie dodatki! Nie mogliśmy też zapomnieć o złotym trunku. Warszawa głodna?

PASIBUS ŁÓDŹ MANUFAKTURA

04 maja 2018

Pasibus Łódź Manufaktura to lokal, który tętni życiem w samym centrum Polski. Wiemy co doda Wam energii podczas wyczerpujących zakupów w łódzkiej MANUFAKTURZE - nasze Pasi burgery na pewno postawią Cię na nogi! 

PASIBUS GALERIA KATOWICKA

23 maja 2018

Pierwszy nasz lokal w Katowicach (ale nie ostatni :P) otworzyliśmy w Galerii Katowickiej. Było to dla nas spełnienie marzeń, bo dotychczas wpadaliśmy tutaj tylko gościnnie na zloty food trucków. Spłynęło do nas tyle próśb, że nie mogliśmy odmówić..Pokochaliśmy Katowice jak swoje miasto, dlatego już niedługo będzie nas tu więcej!

PASIBUS FORUM GDAŃSK

26 maja 2018

Widząc Wasze spore zainteresowanie postanowiliśmy otworzyć kolejny lokal, który pomieści wszystkich wygłodniałych Pasibrzuchów. Pasibus Forum Gdańsk to nasz największy lokal z pięknym widokiem na panoramę miasta. Wpadnijcie skosztować naszych pyszności i napawać się pięknym widokiem w towarzystwie naszego autorskiego, złotego trunku. Czy można chcieć czegoś więcej?

PASIBUS FASHION OUTLET

30 lipca 2018

Lecicie na wakacje czy delegację, uciekacie obwodnicą z Wrocławia albo po prostu szukacie najlepszych wyprzedaży? Nagle przypomina Wam się, że macie ochotę na burgera? Wpadnijcie do Pasibus Wrocław Fashion Outlet i pamiętajcie, że wszystkie drogi prowadzą do Pasibusa. Zachód WROCŁAWIA, jesteśmy tu!

 

 

PASIBUS POSNANIA

21 września 2018

Ponoć jak się bardzo chce, to można! Dotychczas oglądaliśmy Poznań tylko z okien naszego foodtrucka, a lokal pozostawał w sferze marzeń. 21 września 2018 był przełomowym momentem - otwarciem stacjonarnego Pasibusa w galerii Posnania. Karmimy wygłodniałych, poznańskich Pasibrzuchów i nie możemy się nadziwić jak bardzo głodni chodzili :)

 

PASIBUS STARY DWORZEC

13 października 2018

największy Pasibus w Polsce, nasza perełka i oczko w głowie. Kto nie był, niech pędzi zobaczyć :) Historia i nowoczesność połączona w jedną całość. A to wszystko w towarzystwie Pasi burgerów w budynku Starego Dworca, w samym sercu Katowic. Czy może być lepiej?

PASIBUS MŁOCINY

23 maja 2019

Jest to drugi nasz lokal w stolicy. Pasibrzuchy przybywajcie!

PASIBUS OPOLE

21 czerwca 2019

Kolejny Pasik został otwarty na Górnym Śląsku, a konkretnie w województwie opolskim. Pasibrzuchy z Opola głodne?

PASIBUS OLSZTYN

2 sierpnia 2019

Podbijania Polski ciąg dalszy – tym razem zawędrowaliśmy aż do Olsztyna i liczymy na ciepłe przyjęcie na warmińsko-mazurskich rejonach ;) 

PASIBUS SILESIA CITY CENTER

20 września 2019

Kochamy Katowice, a Katowice tą miłość chyba odwzajemniają, bo już trzeci lokal tutaj <3 Pasibrzuchy przybywajcie!

PASIBUS MAGNOLIA PARK

23 listopad 2019

Wydawałoby się, że we Wrocławiu Pasibusa już pod dostatkiem. A jednak jeszcze jednej lokalizacji wyraźnie tutaj brakowało :P Pasibus Magnolia Park w końcu otwarty – kto na niego czekał? ;)

PASIBUS GALERIA JURAJSKA

3 grudnia 2019

Koniec roku coraz bliżej, a my nie zwalniamy z nowymi lokalami! Dzień dobry Częstochowa! Równo dziesiąte miasto, w którym zaspokajamy Wasz głód - ale na pewno nie ostatnie ;)

PASIBUS GALERIA VIVO

20 grudnia 2019

Ostatnie otwarcie w 2019 iii... Witamy Lublin!

Pasibus Galeria VIVO! pomieści naprawdę dużo Pasibrzuszków, także bierzcie ekipę i wpadajcie na Pasi Ucztę :)

Więcej

W Mediach

POBIERZ APPKĘ!
POBIERZ APPKĘ!