O NAS

HISTORIA

MEDIA

O NAS

HISTORIA

PIERWSZY PASIBUS DZIADZIO

21 sierpnia 2013

Wydaliśmy pierwsze posiłki z naszego trucka. Zarówno był to debiut marki Pasibus, jak i street foodu we Wrocławiu. Byliśmy jednym z pierwszych food trucków w mieście, które serwowały uliczne jedzenie.

DEBIUT PASIBUSA JUNIORA

21 września 2014

Dziadzio jak to Dziadzio... nie zawsze miał siły i mógł być w dwóch miejscach jednocześnie. Stworzyliśmy maszynę do zadań specjalnych, która przyniosła ulgę Dziadziowi i mogła podróżować po eventach na terenie miasta oraz na terenie Polski.

PIERWSZY BURGER MIESIĄCA

1 stycznia 2015

Wprowadziliśmy burgera miesiąca, czyli nowe pozycje burgerowe ściśle związane z sezonowością warzyw i owoców.

OTWARCIE PRZYSTANEK PASIBUS

10 lutego 2015

Był to nasz pierwszy lokal stacjonarny, a zarazem próba sprawdzenia naszych możliwości produkcyjnych i logistycznych.

ZAJEZDNIA PASIBUS

marzec 2015

Aby móc dalej rozwijać firmę musieliśmy zadbać o nasz produkt, logistykę, powiększyć grono kucharzy oraz kierowców. Stworzyliśmy centralną bazę, w której codziennie przygotowujemy nasze sosy, mielimy i doprawiamy mięso, robimy kulki serowe, PasiFrytki oraz wszystkie nasze autorskie dodatki do burgerów. Tutaj dzieje się magia.

PASICZEPA DEBIUT

17 maja 2015

Do Polski dotarła moda na food trucki, a co za tym idzie zwiększyła się liczba eventów oraz pomysłów na wykorzystanie food trucka - cateringi, imprezy okolicznościowe, zloty food trucków. Tak powstała Pasiczepa czyli kolejny truck do food truckowej floty.

MISTRZOSTWA BURGEROWE

30 sierpnia 2015

Nasz burger podbił serca warszawskich Pasibrzuchów. Zajęliśmy pierwsze miejsce w Mistrzostwach Burgerowych pod PGE w Warszawie. Nie spoczęliśmy na laurach, a wręcz przeciwnie dostaliśmy jeszcze większego kopa, aby spełniać kolejne oczekiwania naszych Pasibrzuchów.

STACJA PASIBUS

19 stycznia 2016

Wrocław był spragniony nowych miejscówek, w których utrzymana byłaby street foodowa atmosfera. Niezależnie czy to food truck, mały lokal stacjonarny czy duża stacja robimy wszystko co w naszej mocy, aby klimat w naszych lokalizacjach był niezobowiązujący, a nasi klienci czuli się nieskrępowani. Spełniliśmy też wasze życzenia, aby do burgera móc napić się dobrego piwka! Et Voila! Z naszych 6 kranów leci złoty trunek prosto od lokalnych dostawców!

PASIBYDLAK

1 maja 2016

Kolejnym wyzwaniem były dla nas duże eventy muzyczne oraz imprezy masowe. Stworzyliśmy maszynę, której jeszcze w swojej flocie nie mieliśmy. Długi na 8 m bus jest w stanie wykarmić tysiące wygłodniałych festiwalowiczów. To dopiero kawał chłopa!

ARKADY WROCŁAWSKIE

24 sierpnia 2016

To był nasz pierwszy debiut w galerii handlowej i kolejne wyzwanie dla naszej firmy. Musieliśmy przeorganizować naszą produkcję, aby nie stracić na jakości, a do tego zaprojektować miejsce, które utrzymałoby street foodowy klimat. Czy nam się udało? Oceńcie sami ;)

APLIKACJA PASIBUS

21 lutego 2017

Witaj w świecie prawdziwego Pasibrzucha! Chcesz być z nami na bieżąco? Dołącz do zacnego grona i daj się ponieść wodzom fantazji.

PASAŻ GRUNWALDZKI

22 lutego 2017

Po udanym debiucie naszych Pasiburgerów na food courcie w Arkadach Wrocławskich postanowiliśmy pojawić się również w galerii handlowej usytuowanej najbliżej studenckiego życia - Pasażu Grunwaldzkim.

STACJA RUSKA

28 lutego 2017

Bywają momenty, że nasza Stacja Świdnicka nie jest w stanie Was wszystkich pomieścić! Postanowiliśmy ją nieco odciążyć, więc kolejnym krokiem było znalezienie lokalu w okolicy, który będzie rozbudowanym konceptem z pełną ofertą alkoholową. Tak powstała nasza kolejna stacja.

BIELANY WROCŁAWSKIE

11 kwietnia 2017

Pierwszy nasz punkt poza ścisłym centrum Wrocławia.

PASIBUS CUPRUM ARENA

sierpień 2017

Kolejnym krokiem milowym było otworzenie lokalu poza granicami Wrocławia. Zdecydowaliśmy się na Lubin i piękną galerię Cuprum Arena. W naszym lokalu dostępne jest pełne menu wraz z ofertą alkoholową. Lokal utrzymany w streetowej atmosferze. Przenieśliśmy namiastkę rodzinnego Wrocławia w dalsze dolnośląskie rejony.

 

PASIBUS WROCLAVIA

październik 2017

To kolejna Stacja na mapie Wrocławia. Spory metraż galerii dał nam możliwość, aby przenieść do niego koncept Stacji Pasibus, czyli rozbudowanej restauracji z pełną ofertą. Po zakupach zapraszamy na uzupełnienie deficytu kalorii ;) U nas najesz i napijesz się do syta!

 

PASIBUS GDAŃSK MORENA

październik 2017

Udało nam się zacumować przy brzegu naszego pięknego Bałtyku! To nasz pierwszy lokal, z którym dzieli nas odległości 420 km! Było to dla nas nie lada wyzwanie, ale jak wiecie nie lubimy za długo stać w jednym miejscu. Trójmiejskich Pasibrzuchów zapraszamy do galerii handlowej Gdańsk Morena.

 

PASIBUS ZŁOTE TARASY

listopad 2017

Długo wyczekiwana przez nas meta, ale udało się! Stolico przybywamy!! Zloty food trucków tylko nas rozochociły, aby zaparkować tu na stałe. W ofercie wszystkie nasze burgery oraz wszystkie dodatki! Nie mogliśmy też zapomnieć o złotym trunku. Warszawa głodna?

W Mediach

Obserwuj nas na Instagramie